28 січня 2023 року минає 5 років, як немає молодого, красивого, душевного хлопця, земляка- футболіста Андрія ГРИНЯ

Дата: 28.01.2023 16:08

На жаль, хвороба не вибирає ні вік, ні час. Вона прийшла непомітно, якраз в той момент, коли здавалося, прийшов той час, про що мріяв – останній крок перед підписанням міжнародного контракту з міжнародним клубом, поруч щире кохання… І страшний діагноз - гостра мієлоїдна лейкемія…
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО, секретар сільської ради Людмила ІЛЛЯШЕНКО, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила ЛЕБЕДЬ вшанували пам'ять та поклали квіти до могили нашому земляку, футболісту АНДРІЮ ГРИНЮ. Ми пам’ятаємо АНДРІЯ. Він -талановитий футболіст, змагався у лавах Борзнянської, Малозагорівської, Плисківської та Київської команд на районних, обласних чемпіонатах з футболу. Був добрим та гарним сином, другом з прекрасною та чистою душею. Багато чого не встиг реалізувати, але залишив після себе великі здобутки. Пам’ять про нього житиме у наших серцях, серцях його друзів-футболістів та послідовників.