ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 23.01.2023 16:28

Відбулася щотижнева оперативна нарада із старостами старостинських округів та керівниками структурних підрозділів.
Старости проаналізували роботу за тиждень, обговорили проблемні питання старостинських округів та завдання, які стоять перед ними на наступний тиждень.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла КРИВЕЦЬ проінформувала про участь здобувачів освіти громади у обласному етапі всеукраїнських учнівських олімпіад.
Серед питань, які розглядалися під час наради, були питання: вшанування пам'яті нашого земляка футболіста Андрія ГРИНЯ; планування заходів до днів пам'яті Голокосту та Героїв Крут.
З метою забезпечення життєдіяльності громади сільський голова Марина Вірко наголосила працівникам на своєчасному проведенні необхідних тендерних закупівель .
За підсумками наради визначено ряд завдань до виконання, надані відповідні доручення та визначені виконавці.
Сільський голова Марина ВІРКО побажала всім мирного плідного тижня та активної співпраці задля ПЕРЕМОГИ.