Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2023 13:28

Щорічно, 22 січня український народ відзначає День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна - єдина держава і ми – єдиний народ! Тож, прийміть найтепліші слова вітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві Директорія Української Народної Республіки проголосила Акт злуки Західно–Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу.
На знак підтримки цілісності та єдності Української держави напередодні свята в закладах культури громади відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності України.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю, незалежність держави та покладено квіти.