19 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 19.12.2022 16:25

Цього дня члени виконавчого комітету, під головуванням заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР,  прийняли важливі рішення, направлені на забезпечення стабільної життєдіяльності сільської територіальної громади в умовах воєнного часу.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ №12 від 19.12.2022р.
1.Про порядок організації і проведення особистого прийому громадян сільським головою, секретарем сільської ради, заступниками сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старостами сіл, начальниками відділів.
2.Про затвердження фінансового плану КП «Перспектива» на 2023 рік.
3.Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за 2022 рік.
4.Про проект сільського бюджету на 2023 рік.
5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ****** стосовно малолітньої дитини ******.
6. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, *********.
7. Про призначення піклувальника над дитиною, позбавленої батьківського піклування, *********.
8.Про орієнтовний план роботи виконкому сільської ради на І півріччя 2023 року.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.