17 грудня 2022р. у м. Київ відбувся кубок України з гирьового спорту присвячений ЗСУ, у якому за фінансової підтримки Плисківської ТГ, взяв участь наш гирьовик, кандидат у майстри спорту Володимир Демченко

Дата: 19.12.2022 08:19

Змагання проходили у складних умовах: тривала " Повітряна тривога", відключали електроенергію.
Володимир зміг вибороти золоті нагороди в обох дисциплінах: перша дисципліна - поштовх довгим циклом одна гиря 32кг 10хв ( дц-1) 66 поштовхів, друга - напів марафон дц - 1 одна гиря 24кг, 30хв - 250 поштовхів .
Від депутатського корпусу, виконавчого комітету Плисківської сільської ради  щиро вітаємо  Володимира Демченка із чудовим результатом.
Молодець! Пишаємося тобою!
Бажаємо міцного здоров'я, наполегливості, віри у власні сили, мирного неба, нових спортивних звершень.