Великозагорівець Владислав Федорченко - переможець Відкритого чемпіонату Києва з шашок-64 серед молоді, юніорів та юнаків

Дата: 21.12.2022 08:15

18 грудня 2022 року відбувся Відкритий чемпіонат Києва з шашок-64 серед молоді, юніорів та юнаків, у якому взяв участь великозагорівець Владислав Федорченко. Владислав має перший спортивний розряд. Неодноразовий призер чемпіонатів України з шашок-64 серед різних вікових категорій, багаторазовий переможець різноманітних Міжнародних турнірів, змагань обласного та районного рівнів. Учасник чемпіонату Європи серед молодих надій. Ініціативний, впевнений у власних силах, перспективний, справжній лідер шашкового олімпу. На Відкритому чемпіонаті Києва серед молоді 1996 року народження і молодших зіграв 8 партій, з яких 6 виграв і дві зіграв внічию. У найстаршій віковій категорії до 26 років став переможцем серед юнаків.
Пишаємося тобою, Владиславе. Ти - взірець для підростаючого покоління.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Плисківської сільської ради,  щиро вітаємо  з перемогою.
Бажаємо  міцного здоров'я, нових спортивних здобутків та перемог.