Проведено дружнє коло з елементами тренінгу для учнів 1-4 класів закладів освіти громади

Дата: 02.12.2022 14:33

Жорстокість, яка невпинно завойовує позиції засобів масової інформації, стає все більш поширеною і в міжлюдських стосунках. Наше суспільство, яке до цього часу характеризувалося як суспільство, де відсутня агресія та жорстокість, зіткнулося з проблемою насильства, жорстокості віч-на-віч.
30.11.2022 та 01.12.2022 року у приміщенні Плисківської та Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи Вікторією ЛЕМІШ, головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Оленою ПИЛИПЕНКО проведено дружнє коло з елементами тренінгу для учнів 1-4 класів. Мета: ознайомити учнів з поняттями «добро», «жорстокість», «насилля», видами насилля; сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості в дитячому середовищі, їх наслідків для дитини; вивчити права дітей; обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства.