02 грудня 2022 року під головуванням сільського голови Марини ВІРКО відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 02.12.2022 17:56

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісія розглянула питання:
- про забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, зарахованих на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду та соціальної підтримки їх сімей відповідно до визначених потреб;
- про належне виконання батьківських обов'язків сімей, які перебувають у СЖО;
- про позбавлення батька батьківських прав.
Інформувала по кожному із питань в.о. начальника служби у справах дітей Алла КРИВЕЦЬ. Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей Плисківської сільської ради.
Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили пропозиції до відповідних рішень. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.