Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Тетяни ГАЗНЮК, спеціаліста відділу архітектури, комунальної власності та земельних ресурсів та депутата Плисківської сільської ради

Дата: 13.11.2022 08:08

Сьогодні святкує свій День народження Тетяна ГАЗНЮК, спеціаліст відділу архітектури, комунальної власності та земельних ресурсів та депутат Плисківської сільської ради.
Шановна Тетяно Віталіївно!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем народження! У цей святковий день прийміть наші найщиріші побажання, щастя і везіння, здоров'я, натхнення, миру і терпіння. Кохання, спокою, надії, щоби збулися Ваші мрії. Вірних друзів, підтримки колег, успіхів у професійній діяльності та втілення всіх задумів!
А ще - достатку і тепла, щоб доля доброю була...
З найкращими побажаннями, МАРИНА ВІРКО Плисківський ТГ.