Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження заступника голови Чернігівської обласної ради, депутата Чергігівської обласної ради Блауша Дмитра Ярославовича!

Дата: 08.11.2022 08:09

8 листопада відзначає свій День народження заступник голови Чернігівської обласної ради, депутат Чергігівської обласної ради Блауш Дмитро Ярославович!
Шановний Дмитре Ярославовичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та здобутків у професійній та громадській діяльності. Нехай і надалі Ваш шлях стелиться щедрими ужинками добра, нових звершень, а також любов’ю і повагою родини та друзів.
Нехай турбота, милосердя, щедрість душі повернуться до Вас сторицею, а обраний Вами нелегкий шлях громадського діяча супроводжує завжди глибока людська вдячність і шана.
Від усього серця бажаю Вам невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.