Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті

Дата: 26.10.2022 10:59

22 жовтня о 19:57 до 24 Державної пожежно – рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в Берестовці. На її гасіння було відправлено рятувальників з Борзни, Комарівки та Оленівки. На час прибуття пожежних житловий будинок повністю був охоплений полум’ям. О 21:25 пожежу вдалося локалізувати, а о 23:00 повністю ліквідувати. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття житлового будинку по всій площі, домашні речі та майно. На жаль, внаслідок небезпечних факторів вогню загинула 78 – річна господарка. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Рятувальники нагадують, що ні в якому разі не можна перенавантажувати електромережі, використовувати саморобні та не сертифіковані обігрівачі, а також опалювальні печі, де є тріщини або не почищені димоходи.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області