Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Галини ПЕТРУШИ Парафіївського селищного голови

Дата: 22.10.2022 08:39

Сьогодні святкує свій День народження Галина ПЕТРУША Парафіївський селищний голова.
Шановна Галино Леонідіївно!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день прийміть найщиріші побажання мирного неба, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та добробуту!
Нехай Ваше життя буде наповнене любов'ю та радістю, відчуттям гармонії та задоволення. Бажаю Вам вірних друзів, підтримки колег, успіхів у професійній діяльності та втілення всіх задумів! Зичу, щоб кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!
З найкращими вітаннями і побажаннями, з повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ