ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 17.10.2022 15:48

17 жовтня 2022 року, під головуванням Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ відбулася щотижнева оперативна нарада за участі заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради, директора КП "Перспектива".
На нараді обговорили актуальні питання життєдіяльності громади, підвели підсумки роботи за попередній тиждень та окреслили основні завдання на поточний.
Серед питань, які розглядалися в ході наради були ,також , питання соціального захисту населення, забезпечення дровами сімей військовослужбовців ЗСУ, які на даний час захищають державу від ворога, родин ВПО, благоустрій території та інші питання.
За підсумками наради Мариною ВІРКО визначено ряд завдань до виконання, надані відповідні доручення та визначені виконавці.