Рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки

Дата: 18.10.2022 13:03

Співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять інформаційно - профілактичні рейди, аби навчити населення правилам пожежної безпеки, особливо в умовах осінньо - зимового періоду. Під час бесід рятувальники закликають громадян не нехтувати правилами пожежної безпеки, зокрема при використанні пічного опалення. Нагадують, що не можна застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини, сушити й складати на печах та біля них одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали тощо. Крім того, надзвичайники радять батькам навчати дітей правилам безпеки життєдіяльності та ні в якому разі не залишати їх без нагляду, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Усім співрозмовникам фахівці ДСНС надають інформаційні пам'ятки та листівки з правилами пожежної безпеки в осінньо - зимовий період.

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області