Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога

Дата: 16.10.2022 08:33

Щороку 16-го жовтня відзначається Всесвітній день анестезіолога. Саме в цей день, в далекому 1846-му році, американський хірург і стоматолог Вільям Томас Грін Мортон вперше публічно продемонстрував успішне застосування анестезії для створення загального наркозу. В якості анестетика він застосував інгаляцію діетилового ефіру.
Наразі в сучасній медицині розрізняють не тільки загальну, але і місцеву, а також спинномозкову анестезію. Препарати і методологія для проведення анестезії постійно удосконалюються.
У цей день, дозвольте привітати Вас - всіх анестезіологів і побажати Вам успішної медичної практики, дружного і злагодженого трудового колективу, а також сімейного щастя, радості, миру та здоров’я! Ви гідні тільки найкращого, так нехай же все тільки найкраще буде присутнє у Вашому житті. Дякую за плідну працю та відданість їй! Зі святом, дорогі анастезіологи!
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Поисківської ТГ