До уваги жителів Плисківської ТГ!

Дата: 12.10.2022 16:37

Шановні жителі Плисківської ТГ!
Стосовно аварійних відключеннь електроенергії.
Всім відомо, що ворог вдається до масованих ударів по критичній інфраструктурі України!
Відбулось виведення з ладу частини енергосистеми України. Як наслідок, у Плисківській громаді, як і по всій Україні наразі відбуваються аварійні відключення електроенергії з метою збереження всієї енергосистеми України.
Вказівки щодо відключення надходить у диспетчерську Чернігівобленерго з Укренерго з Києва і вони обов?язкові до негайного виконання. Спрогнозувати час, термін і місце відключення неможливо. Чернігівобленерго не може попередити заздалегідь коли, де і на який термін відбудеться відключення.
Це незаплановані дії, а термінові заходи, що вживаються в умовах екстрених ситуацій.
Шановні жителі Плисківської ТГ, прошу вас з розумінням поставитися до ситуації, що зараз склалася з енергозабезпеченням в країні та створити в своїх домоволодіннях необхідні запаси води та попіклуйтесь про зарядженні ліхтарики.
Також, дуже прошу обмежити споживання електроенергії в пікові періоди: ранком з 6:00 до 10:00 та ввечорі з 17:00 до 23:00.
Включайте якнайменше електроприладів, щоб послабити навантаження на електромережі.
Разом до ПЕРЕМОГИ!
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ