Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Протоієрея Свято Михайлівської церкви Олександра Васильовича ДОЛИНСЬКОГО

Дата: 07.10.2022 08:05

Сьогодні святкує свій день народження Протоієрей Свято Михайлівської церкви Олександр Васильович ДОЛИНСЬКИЙ
Шановний Олександре Васильовичу!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради маємо честь привітати Вас з Днем Вашого народження!
За період несення Вашого посуху Ви відверто, щиро, жертовно віддаєте себе служінню Тому, Хто покликав Вас бути Його вірним служителем, і наділив Вас надзвичайними дарами та талантами.
Щиро бажаю, щоб Всемилостивий Господь благословив Вам надалі залишатись такою людиною, якою Ви є.
Здоров’я Вам, душевного миру та безбоязненного служіння Своєму Творцю.
Многії Вам і благії літа!
З глибокою повагою і шаною, з найкращими вітаннями і побажаннями, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ