Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди дня юриста

Дата: 08.10.2022 07:59

8 жовтня в Україні відзначають день юриста.
Шановні юристи!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
На вас покладено відповідальну і почесну місію – стояти на сторожі законності, суспільних і державних інтересів, недоторканості прав і свобод людини, зміцнення демократичних інститутів.
Від вашої щоденної сумлінної праці, мудрості, фаховості та високих моральних принципів значною мірою залежить укріплення правового фундаменту України як європейської держави, підвищення рівня правосвідомості у суспільстві.
Бажаю незламності духу та вірності правді, міцного здоров’я, сімейного щастя, життєвої наснаги, добра та добробуту, родинного затишку, вдячності від людей, витримки, виваженості та професійної мудрості!
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ