29 вересня 2022 року в закладах освіти Плисківської сільської ради старшим інспектором з ЮП Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області Оленою БЕГЛЕЦОВОЮ було проведено інформаційно-профілактичний захід на тему: «Булінг»

Дата: 29.09.2022 17:03

Метою заходу стало попередження проявів насильства та агресії серед школярів, розширення знань учнів про булінг, як прояв насильства, одержання дітьми навичок ненасильницького спілкування, формування культури спілкування.
Старший інспектор обговорила з дітьми поняття та види булінгу, надала інформацію про відповідальність, яку несе буллер та до кого звернутися за допомогою у разі булінгу.
На завершення діти спільно зробили висновки, щодо необхідності формування нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення насильства, як порушення прав людини.