Марина ВІРКО сільський голова Плисківської сільської ради долучилася до НАЦІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ ГУМАНІТАРНОГО ТА ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА МУНІЦИПАЛІТЕТІВ УКРАЇНИ «ВЗАЄМОДІЄМО РАЗОМ».

Дата: 18.09.2022 08:19

Упродовж трьох днів форум став платформою для дискусій, неформального спілкування, обміну ідеями і думками.
 Метою роботи форуму є створення пулу громад-побратимів, які стануть оплотом справжніх європейських цінностей через формування максимально тісних зв’язків та партнерської співпраці у вирішенні та подоланні гуманітарних та економічних питань на шляху європейської інтеграції; обмін досвідом та кращими практиками може стати надійним фундаментом для ефективної та багаторічної співпраці.