Проведення масових заходів під час воєнного стану

Дата: 08.09.2022 08:30

Шановні жителі Плисківської ТГ!
Відповідно до затвердженого 7 вересня 2022 року Порядку проведення масових заходів під час воєнного стану на розширеному засіданні Ради оборони Чернігівської обласної військової адміністрації, необхідно обов’язково погоджувати проведення всіх масових заходів з органом місцевого самоврядування, а також з районною військовою адміністрацією.
Організатор за 5 днів до масового заходу має звернутися з відповідним листом до двох установ – місцевої ради та РВА– та отримати погодження від ОБОХ. Також організатор зобов’язаний надати чітку програму заходу; відомості про використання звукопідсилювальної чи відеоапаратури; вказати дату, час початку та тривалість заходу; мету; місце або маршрут; очікувану кількість учасників; свої контакти.
Організатори також несуть відповідальність за безпеку присутніх, тому повинні забезпечити:
- негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога», або іншого встановленого сигналу оповіщення про небезпеку, сповістити про це його учасників та організувати їх евакуацію згідно із заздалегідь розробленою та наочно розміщеною схемою і покажчиками, повідомивши їм місцезнаходження найближчої захисної споруди цивільного захисту (найпростішого укриття);
- дотримання громадського порядку учасниками масового заходу;
- наявність засобів першої медичної допомоги;
- обов'язкове дотримання Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2015 за № 252/26697;
- залучення пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2011 № 1102 «Деякі питання надання платних послуг підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій».
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ