Дата: 10.09.2022 18:24

10 вересня 2022 року в с. Плиски пройшов п'ятий щорічний футбольний турнір пам'яті земляка Андрія ГРИНЯ, в якому взяли участь три команди: "Лісовик" м. Борзна, "Юність" с. Забілівщина та "Арсенал" с. Плиски. Від імені сільського голови Марини ВІРКО до спортсменів, батьків Андрія, вболівальників звернулася заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина ВЕРНИГОР. Ірина Василівна розповіла, що цей турнір започатковано у 2018 році, що хоч зараз і нелегкі часи переживає наша країна, але пам'ять про талановитого футболіста, нашого земляка Андрія ГРИНЯ назавжди залишиться в наших серцях та вручила батькам коровай, яким мама пригостила всіх присутніх на футбольному турнірі. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Андрія та захисників і захисниць, які загинули захищаючи нашу неньку Україну. Начальник відділу освіти молоді та спорту Алла КРИВЕЦЬ привітала всіх присутніх спортсменів з Днем фізичної культури і спорту України, побажала гарної гри, щоб турнір пройшов успішно. До футболістів звернулася Віра ГРИНЬ, мама Андрія, яка подякувала, що не забувають пам'ять про її сина та побажала всім міцного здоров'я і мирного неба. Вшанували пам'ять про земляка покладанням квітів на його могилу. Турнір пройшов успішно. Команди були нагороджені кубком та дипломами. Кубок виборола команда "Арсенал" с. Плиски, ІІ місце команда " Юність" с. Забілівщина і ІІІ місце у команди " Лісовик" м. Борзна. По традиції команда переможець кубок віддає батькам Андрія ГРИНЯ. Ці футбольні турніри збережуть світлу пам'ять, серед нас, про земляка, талановитого футболіста Андрія ГРИНЯ.