Пам’ятаймо про наших Героїв незалежної України!

Дата: 29.08.2022 16:45

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Незламний Український народ заплатив надвисоку ціну за право жити у вільній і незалежній державі, а сьогодні, згуртувавшись, дає гідну відсіч російському агресору. Кожна з територіальних громад України має своїх загиблих Героїв, вшанування пам’яті про яких має бути обов’язком кожного з нас. Плисківська сільська рада постійно надає допомогу та підтримує родини наших загиблих Героїв. Ушановуючи світлу пам'ять Героїв, 29 серпня Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ, старости старостинських округів, працівники сільської ради, депутати Плисківської сільської ради  поклали квіти до могил тих, хто загинув виборюючи незалежність і соборність нашої держави, як на Сході країни, так і під час забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації на території України: Савченко Юрій Борисович (с. Велика Загорівка), Лестуха Володимир Михайлович (с. Велика Загорівка), Кривонос Микола Миколайович (с. Махнівка), Солдат Олег Олексійович (с. Велика Загорівка) Низько вклоняємось перед величчю їх подвигу. Висловлюємо слова глибокої вдячності, шани і підтримки батькам за виховання Героїв! Родинам загиблих Героїв вручено Сертифікати на отримання матеріальної допомоги в розмірі 2000 грн. Пам’ять про подвиги захисників назавжди залишиться в наших серцях. Віримо в нашу Україну, у нашу Перемогу! Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя захисників та захисниць! Вічна пам'ять загиблим! Світла пам'ять Героям! Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ! Разом до ПЕРЕМОГИ!