Дата: 19.08.2022 08:59

За ініціативи Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ, працівники відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та закладів культури Плисківської сільської ради розпочинають роботу плетіння маскувальних сіток  в закладах культури.
Шановні жителі Плисківської ТГ! Будь ласка, всі бажаючі, долучайтеся до важливої справи. Якщо не можете прийти, можемо надати матеріал для роботи вдома (розрізання одягу на смужки). Приймаємо ношені речі коричневого , зеленого, сірого кольорів. Зараз це вкрай потрібно і важливо.
Подробиці про місце й час - за телефонами: 0984254776- с.Плиски, 097 563 88 76 - с. В. Загорівка,
097 399 89 31 - с. Сиволож,
096 777 82 80 - с. Махнівка.
Велика подяка за надану фінансову допомогу працівникам закладів культури на придбання маскувальних сіток та отцю Сергію Чепцю - ієрею православної церкви України, настоятелю Оленівської парафії за надану тканину.
В єдності наша сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ