Шануємо батьків - героїв Сіверського краю

Дата: 18.08.2022 18:24

З метою організації вшанування, всебічної соціальної й психологічної підтримки батьків військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули під час російсько-української війні, в рамках проведення акції "Шануємо батьків - героїв Сіверського краю" спільно із представниками Борзнянського військкомату, голова Плисківської сільської ради Марина ВІРКО разом із батьками загиблого Героя вшанували пам'ять воїна-земляка СОЛДАТА Олега, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Військовий комісар Роман КУЛІШ вручив Наталії Іванівні та Олексію Григоровичу Подяку за виховання звитяжного воїна, мужнього захисника українського народу. Голова Плисківської сільської ради Марина ВІРКО висловила слова щирої вдячності, глибокої поваги, підтримки батькам Олега та вручила подарунок-оберіг для родини.
Всі разом відвідали місце спочинку загиблого ГЕРОЯ Олега Олексійовича СОЛДАТА.