Про затвердження та реєстрацію Статуту Плисківської сільської ради об’єднаної територіальної громади Борзнянського району Чернігівської області

Дата: 06.09.2018 18:34

Плисківська  сільська   рада

БОРЗНЯНСЬКОГО   району  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ   області

(десята   сесія  сьомого скликання)

РІШЕННЯ

від 06 вересня   2018 року              с.Плиски                                  №289-10/VII

На виконання Конституції України, Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект статуту, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Плисківської сільської ради об’єднаної територіальної громади (додається).

1. Зареєструвати Статут Плисківської сільської ради об’єднаної територіальної громади в законодавчому порядку.

1. Уповноважити сільського голову об’єднаної територіальної громади Вірко М.О. на підставі даного рішення затвердити Статут Плисківської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

Сільський     голова                                        М.О.Вірко