Подяка Марини ВІРКО Плисківського сільського голови

Дата: 16.08.2022 09:02

Шановні жителі Плисківської ТГ, друзі, знайомі!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від себе особисто висловлюю слова вдячності усім, хто не залишився байдужим і в скрутну хвилину допоміг організувати скорботну церемонію поховання захисника України Олега СОЛДАТА.
У наш нелегкий час, коли люди потребують турботу, співчуття і підтримку всі Ви згуртувалися і показали, що ми одна єдина родина! І лише в ЄДНОСТІ наша сила.
Слова вдячності адресую підприємцям, інвесторам за допомогу: Вакуленку Миколі Івановичу, Шерстюку Ігорю Григоровичу, Понирку Сергію Сергійовичу, Котовій Аллі Іванівні, ТОВ "Плиски-Агро" в особі Бідного Валентина Миколайовича, ТОВ " Агроінвест - Натуральні продукти" в особі Савицького Сергія Миколайовича, ТОВ "Івангородське" в особі Реви Андрія Михайловича, ПП " Лада" в особі Рикуна Миколи Івановича, Сутченку Леоніду Володимировичу, Філатовій Ганні Іванівні, Гладкому Володимиру Леонідовичу, ФГ " Ярина" в особі Нагорного Миколи Михайловича, ФГ" Тимошенко" в особі Тимошенко Ніни Іванівни, Ярмак Вірі Михайлівні, Кудрі Григорію Михайловичу; Благочинному Івану Степановичу Оленчуку, працівникам Борзнянського ВП, Борзнянського РВК, освітніх, культурних , медичних закладів Плисківської громади, колективу, старостатів сільської ради,соціальним працівникам, однокласникам загиблого, родичам, сусідам, побратимам, футболістам та усім жителям громади, землякам, небайдужим до людського горя.
Доземний уклін вам, шановні люди. Спасибі за допомогу, за підтримку, яка зараз дуже потрібна родині…
Бажаю всім вам здоров’я, сил, Божого благословення.
Царства небесного та вічної пам'яті воїну Олегу Олексійовичу СОЛДАТУ.
З повагою і вдячністю, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ