Знайшли вибухонебезпечний предмет? Повідомте ДСНС через чатбот - єВорог

Дата: 11.08.2022 12:47

ДСНС щодня знешкоджує вибухонебезпечні предмети, які лишили після себе окупанти. Щоб допомогти нашим піротехнікам швидше ліквідувати небезпечні знахідки, було розширено функціонал чатбота єВорог і додано нову опцію — повідомити ДСНС про вибухонебезпечні предмети.

Тепер долучитися до розмінування України можна за кілька кліків, авторизувавшись у чатботі єВорог.

Як повідомити про міни в єВорог?

1.Зайдіть у чатбот Мінцифри https://t.me/evorog_bot та натисніть «Вибухонебезпечні та підозрілі предмети»

2.Вкажіть геолокацію, де помітили небезпечний предмет

3.Додайте фото

4.Опишіть, що ви побачили, — стан, кількість та вид предмета

5.Додайте ваші контактні дані та надішліть у чатбот

Нагадуємо, не наближайтесь до невідомого предмета, адже навіть мобільний телефон може спровокувати детонацію. Фотографуйте його на безпезпечній відстані. Дбайте про власну безпеку та оточення.

Послуга реалізована спільно з ДСНС України, МВС України та Державною IT-компанією ДП "Інфотех".

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області