УВАГА! СПЛАЧУЄМО ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК!

Дата: 05.08.2022 12:57

ШАНОВНІ ОРЕНДАРІ, ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, що розташовані на території Плисківської ТГ!

Плисківська сільська рада звертається до Вас з проханням своєчасно сплатити земельний податок (орендну плату за землю) на земельні ділянки, що перебувають у Вашій власності або користуванні за 2022 рік в повному обсязі.

Інформацію про суму до сплати, нарахування, надання пільг тощо можна отримати в сільській раді та старостинських округах за місцем проживання.

Термін сплати податку за земельні ділянки до 20 серпня 2022 року.

Сплатити земельний податок можливо в будь-якому відділенні банку або "Укрпошти", а також через інтернет-банкінг або термінал.

Наголошуємо, що у випадку прострочення встановлених строків сплати земельного податку (орендної плати за землю) нараховується пеня. При оплаті, просимо вказувати назву населеного пункту.

Дякуємо, за розуміння.