У новому навчальному році форму навчання у школах Чернігівщини будуть визначати педагогічні ради конкретних шкіл разом з батьками учнів

Дата: 03.08.2022 15:31

Про це розповів начальник обласного управління освіти та науки Микола Конопацький. "У Законі України «Про повну загальну середню освіту» чітко прописано, що структуру і тривалість навчального року, занять, відпочинку між ними, а також форму організації освітнього процесу визначає педагогічна рада конкретного закладу у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Але під час воєнного стану це питання тісно опрацьовуватиметься з батьками. Це означає, що при виборі форми навчання: очної, дистанційної чи змішаної — буде врахована думка батьків", — запевнив начальник управління.