Нарада керівників закладів освіти Плисківської сільської ради

Дата: 27.07.2022 16:06

27 липня 2022 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради Алла КРИВЕЦЬ провела нараду керівників закладів освіти Плисківської сільської ради за участі Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ, Ірини ВЕРНИГОР заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Олени ПИЛИПЕНКО головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради.
У ході наради були розглянуті наступні питання: про готовність закладів освіти до нового навчального року, про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти, про оплату праці працівників закладів освіти. Під час наради також мова йшла про можливість офлайн навчання 1-4 класів, про онлайн навчання, оплату праці педагогічним працівникам. Організація освітнього процесу залежатиме від безпекової ситуації у нашій країні. Якщо виникатиме загроза, то навчання розпочнеться у дистанційній формі. Питання про очну форму навчання для 1-4 класів буде вирішено перед початком навчального року. Нарада пройшла в конструктивному діалозі, прийняті відповідні рішення.