ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 25.07.2022 13:43

25 липня під головуванням Марина ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ, проведено щотижневу робочу нараду, за участі Ірини ВЕРНИГОР і Людмили ЛЕБЕДЬ заступників сільського голови, Людмили ІЛЛЯШЕНКО секретаря сільської ради, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради, у ході якої розглянуто важливі питання організації роботи структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Серед основних напрямів роботи, як і раніше, залишаються виконання бюджету громади.
Під час наради також мова йшла про актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, освіти, культури. Керівники структурних підрозділів Плисківської сільської ради доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні плани на поточний тиждень.
За результатами наради сільським головою Мариною ВІРКО були надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, спрямовані на виконання завдань пов’язаних із забезпеченням стабільної роботи закладів громади у воєнний період.
Станом на цю хвилину у громаді все добре.
Ситуація стабільна та контрольована.
Нехай Бог береже захисників і захисниць ЗСУ!
Бажаю всім мирного дня та вдалого робочого тижня!
Залишаємось сильними та згуртованими. Разом до ПЕРЕМОГИ!