ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ, ПРЕДСТАВНИКИ ЮРИДИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата: 25.07.2022 17:32

До вашого відома:
     Згідно інформації станом на 25 липня 2022 року на території нашої ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ юридичні особи мають податковий борг перед бюджетом сільської територіальної громади зі сплати орендної плати за землю та єдиного податку з юридичних осіб.
     Звертаюся до платників податків з проханням забезпечити рівномірну, повну та своєчасну сплату податків та податкового боргу, не ухилятись від оподаткування та не порушувати встановлені законодавством терміни.
     Надходження місцевих податків і зборів забезпечує проведення соціальної політики вирівнювання рівнів соціального та економічного розвитку територій, комплексного розвитку громади, а також здійснення функцій, передбачених Конституцією України та іншими законодавчими актами.
     З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ