11 липня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 11.07.2022 17:00

11.07.2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради.
На засідання прибуло 9 членів виконавчого комітету Плисківської сільської ради.
Згідно порядку денного присутні розглянули наступні питання:
1. Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за І півріччя 2022 року.
2. Про звіт роботи КП «Перспектива» за І півріччя 2022 року та план роботи на ІІ півріччя 2022 року.
3. Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.
4. Про внесення змін до складу комісії по обстеженню зелених насаджень у населених пунктах Плисківської сільської ради
5. Про затвердження актів обстеження на видалення дерев на території с.Плиски Плисківської сільської ради.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися, після оприлюднення, на сайті Плисківської сільської ради.