УВАГА! ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНІ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 28.06.2022 16:59

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, введенням на території України воєнного стану, на підставі п.4 ч.1 ст.8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» оголошенням загальної мобілізації  Указом Президента України «Про загальну мобілізацію»  №69/2022 від 24.02.2022 року та згідно Розпорядження начальника третього відділу Ніжинського районного ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ  та  СОЦІАЛЬНОЇ  ПІДТРИМКИ   В. КУШНІРА від 27.06.2022 року  №06/2022 .

Плисківська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області  доводить до відома всіх  військовозобов’язаних, які  знаходяться  на території Плисківської  територіальної  громади  про  те, що необхідно прибути до третього відділу Ніжинського РТЦК та СП м. Борзна, вул. Чернігівська, 30  з  27.06.2022 р. по  01.07.2022 року  для  уточнення  військово-облікових даних.

При  собі  мати (військовий квиток, тимчасове посвідчення, паспорт).