Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу

Дата: 23.06.2022 16:45

20 червня 2022 року за участі сільського голови Марини ВІРКО відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Плисківської сільської ради.
На порядок денний засідання адмінкомісії винесена одна адміністративна справа за ч.2 статті 156 КУпАП.
Протокол про адміністративне правопорушення складений і переданий працівниками Ніжинського районного відділу поліції за порушення порядку продажу електронних сигарет, а саме, за продаж її малолітній дитині.
У ході засідання членами адміністративної комісії заслухано свідків та правопорушника.
За результатами розгляду справи членами комісії було прийняте відповідне рішення. Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.