Подяка Марини ВІРКО Плисківського сільського голови жителям, колективам Плисківської ТГ

Дата: 22.06.2022 09:20

Усім дуже подобається отримувати приємні подарунки. Приємно не тільки отримувати подарунки, а і дарувати також. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань по відношенню до обдарованої людини. 7 червня 2022 року була незвична та надзвичайна сесія міської ради в гміні Бжостек, оскільки в ній приймала участь голова Плисківської ТГ Марина ВІРКО, а також її заступник Ірина ВЕРНИГОР. На цій зустрічі Марина ВІРКО вручила подарунки бурмістру гміни Бжостек Войцеху СТАНІШЕВСЬКІ, представникам освітніх закладів гімни та нашим щирим друзям! Сьогодні Подякою сільського голови хочу відзначити всіх тих жителів Плисківської ТГ, колективи громади, які взяли участь у виконанні вищезгаданих подарунків:
Дейнека Світлана Василівна- заступник директора з виховної роботи Плисківської ЗОШ I- III ст.Семашко Тетяна - випускниця Сиволозької ЗОШ I- III ст., жителька с. Сиволож Карпова Катерина, педагогічний колектив Сиволозької ЗОШ I-III ст. колектив учнів Великозагорівської ЗОШ I- III cт. на чолі із вчителькою біології Федорченко Тетяною Миколаївною та вчителькою початкових класів Миколаєнко Вікторією Володимирівною, випускниця Великозагорівської ЗОШ I-III ст. Байло Оксана. Пилипенко Олена Миколаївна - головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Плисківської сільської ради
Іванченко Алла Василівна - художній керівник СБК, Лазаренко Оксана Петрівна - спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради.
З вдячністю, з повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ