Про скликання чергової двадцять другої сесії восьмого скликання Плисківської сільської ради

Дата: 20.06.2022 16:59

У відповідності до Розпорядження №62 Плисківського сільського голови Марини ВІРКО  та керуючись  частиною  8  статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»:

1. Скликати  чергову  двадцять другу сесію  воcьмого  скликання Плисківської          сільської       ради  28  червня  2022 року  о  10 - 00 годині  дня  в  приміщенні            Плисківської  ЗОШ  I-III ступенів.

2.  На  розгляд  чергової   двадцять  другої  сесії  винести  такі  питання:

2.1. Про засудження збройної агресії російської федерації проти України та             підтримку територіальної цілісності і незалежності України.

2.2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.12.2021 року № 372-18/VІІІ       «Про сільський бюджет Плисківської територіальної громади на 2022 рік».

2.3. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2021 рік.

2.4. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за І квартал 2022 року.

2.5. Про виконання Плану економічного і соціального розвитку Плисківської            сільської  ради  за  2021 рік.

2.6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.03.2020 року № 1008-35/VІІ      «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Плисківській сільській           об’єднаній територіальній громаді в особі Плисківської сільської ради збитків,             заподіяних внаслідок порушення вимог земельного законодавства».

2.7. Про затвердження списку присяжних Борзнянського районного суду            Чернігівської області.

2.8. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Плисківської сільської ради.

2.9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань.

2.10. Різне