ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 13.06.2022 12:30

13 червня 2022 року відбулася щотижнева робоча нарада під головуванням Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ за участі Ірини ВЕРНИГОР заступника сільського голови, Людмили ІЛЛЯШЕНКО секретаря сільської ради, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради. У ході наради обговорили проблемні питання щодо опалювального періоду, фінансової спроможності громади, особливості надходження ПДФО до місцевого бюджету.
Обговорили питання про утворення добровольчого формування цивільного захисту Плисківської ТГ. Марина Олександрівна наголосила на обов’язковому дотриманні правил поведінки після сигналу «Увага всім!», роз’яснила алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів, а також у разі хімічної загрози.
Крім того, сільський голова Марина ВІРКО, акцентувала увагу на правилах пожежної безпеки в побуті, заборону спалювання сухої рослинності і сміття, відвідування лісових масивів та правилах безпечного поводження на водоймах, адже вже розпочався купальний сезон. На нараді розглядалося питання щодо забезпечення правопорядку на відповідних територіях громади та запобігання дефіциту продуктів харчування в умовах воєнного стану.
Марина Олександрівна надала доручення максимально контролювати підготовку до опалювального періоду.