09 червня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 09.06.2022 16:29

На засідання прибуло 7 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули наступні питання:
1. Про соціальний захист ветеранів війни і праці, дітей війни, інвалідів, учасників бойових дій, малозабезпечених та багатодітних сімей, одиноких матерів.
2. Про роботу загальноосвітніх та дошкільних закладів на території сільської ради.
3. Про затвердження акту опису майна, яке має ознаки безхазяйного.
4. Про організацію оздоровлення дітей і підлітків влітку 2022 року.
5. Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.
6. Про затвердження положення про добровольче формування цивільного захисту Плисківської сільської ради.
7. Про орієнтовний план роботи виконкому на ІІ півріччя 2022 року.
По результатах розгляду питань прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.