Дата: 07.06.2022 19:13

Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ разом з Іриною ВЕРНИГОР заступником Плисківського сільського голови, на запрошення бурмістра гміни Бжостек Войцеха СТАНІШЕВСЬКІ, відвідали чудовий концерт колективу слов'янської пісні "Праслов'янки" в Бжостек, який об'єднує бувших хористів ансамблю пісні і танцю "Славянка", який діє в Ягелонському університеті в Кракові. Сольну частину гарно виконав Роберт Рогалі. Фантастичний голос Вікторії Біштиги, артистки під барабани, викликав захоплення у всіх глядачів.
Щиро вдячні, польським друзям, за приємно проведений час на чудовому концерті.