1 червня - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 16:59

Ця дата має довгу історію, але цьогоріч ми, як ніколи, розуміємо цінність найбазовіших дитячих прав. Право на життя, право на свободу та право на мир.
Кожна дитина мусить мати щасливе дитинство. Час, який проходить дуже стрімко, але залишається у пам’яті, як щось казкове та тепле. Сьогодні у Великозагорівському ЗДО "Перлинка" проходив міжнародний День захисту дітей. Проведено бесіду на тему: "Ми - діти планети Земля. Разом з малечею створили малюнки нашої планети та провели гру "Намалюй дитинство" на асфальті. Наші діти - це майбутнє держави, це гордість та продовження роду українського, тож оберігаємо та виховуємо гідне покоління. Плисківська сільська рада робить все можливе, щоб діти нашої громади були оточені любов'ю і турботою! Ми намагаємося зігріти теплом кожне дитяче серце, зберегти їхнє щасливе дитинство. Нехай збуваються всі дитячі мрії.
Ми щиро віримо, що українці здолають ворога.
Нехай усі діти України будуть щасливими під мирним небом!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!