ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 06.06.2022 15:26

06 червня 2022 року , під головуванням секретаря Плисківської сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО відбулася щотижнева робоча нарада, за участі старост старостинських округів та начальників структурних підрозділів Плисківської сільської ради, на якій було розглянуто ряд питань життєзабезпечення громади.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого земляка Анатолія Федоровича В'ЯЛОГО, уродженця с.Сиволож, який загинув захищаючи всіх нас від рашистів.
Плисківська сільська рада та КП ''Перспектива'' продовжують працювати в штатному режимі.
На нараді обговорено питання щодо створення резерву гуманітарної допомоги та зборів продуктів харчування для ЗСУ. У ході наради визначили основні проблеми та варіанти їх вирішення.
Ситуація в громаді контрольована. Не забуваємо про те, що потрібно бути уважними та обережними.