Посади свій сад – зроби власний внесок у Перемогу України!

Дата: 27.05.2022 16:04

За ініціативи Марини ВІРКО, сільського голови Плисківської ТГ, під таким гаслом, працівники Плисківської сільської ради, комунального закладу "Перспектива", сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Плисківської загальноосвітньої школи I-III ступенів долучилися до Всеукраїнської акції «Посади Сад Перемоги» на території Плисківської територіальної громади, як символ Великої Перемоги, яка обов’язково настане.
Було висаджено близько 100 фруктових дерев, які подарувала наша землячка Олена Олесандрівна ПЕРЧУК, яка народилася в селі Сиволож. Особиста вдячнісь Олені Олександрівні ПЕРЧУК, від Марини Олесандрівни ВІРКО та всіх жителів Плисківської громади, за такий внесок у найшвидшу Перемогу.
Пам’ятаймо, що тільки наше добро збереже чарівний світ природи, а, отже, і життя на Землі, і приблизить нашу Перемогу! Нехай ним буде сповнене серце кожного з нас!
Творіть добро скрізь і завжди! Разом до ПЕРЕМОГИ!
З вірою у мирне, щасливе майбутнє - робимо нашу Плисківську громаду кращою.