Дата: 31.05.2022 16:31

Щороку, в кінці травня, дитячі садочки традиційно прощаються зі своїми випускниками.
Випускний у садочку - це своєрідна перша межа для дошкільнят та їх батьків, адже попереду - нові горизонти і стільки незвіданого та цікавого!
На жаль, цьогоріч безжальна війна зруйнувала наше звичне життя... Але ми віримо, що Україна переможе, і наші діти будуть найщасливішими під мирним небом найкращої країни у світі!
Сьогодні в Плисківському ЗДО " Веселка" та Сиволозькому ЗДО "Журавлик" відбувся випускний для найменших жителів громади. Від імені сільського голови випускників садочків вітали секретар сільської ради Людмила ІЛЛЯШЕНКО та начальник відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради Алла КРИВЕЦЬ. Бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Легкої вам дороги, дорогі діти, у вільній, незалежній Україні!