У Великозагорівському ЗДО "Перлинка" відбувся випускний під назвою: "Прощай, дитячий садок"

Дата: 26.05.2022 16:39

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу та випускними.
Сьогодні, 26 травня, у Великозагорівському ЗДО "Перлинка" відбувся випускний під назвою: "Прощай, дитячий садок".
Випускний у садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!
Всі присутні, затамувавши подих дивилась на вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі вихователя. Усі ці роки вихователі намагалися стати для дітей другом, помічником, однодумцем, набути в їх очах поваги і авторитету.
Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю.
З вітальним словом до випускників, батьків та гостей звернулася Марина ВІРКО Плисківський сільський голова, староста Великозагорівського старостинського округу Олена СМАЛІЙ, директор Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Анатолій ФЕДОРЧЕНКО.
Марина Олександрівна подарувала випускникам іменні магнітики, дипломи, медалі. Бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.
Легкою вам дороги, дорогі діти, у вільній, незалежній Україні!