ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПЛИСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.05.2022 16:25

Майже 3 місяці минуло відтоді, як Україна прокинулася від звуків вибухів та сирен. Це наче страшний сон, що досі триває.
Проте крізь темряву злоби та ницості пробиваються промінці світла і добра, яке проявляється в безупинній праці кожного з нас та підтримці один одного.
У закладах освіти Плисківської сільської ради продовжується навчання. Діти вивчають українську мову, історію, традиції, які потім передадуть наступним поколінням. Сьогодні, 19 травня 2022 року, заклади освіти Плисківської сільської ради відзначили Всесвітній день вишиванки. В умовах війни з російськими загарбниками, день вишиванки в Україні, це ще одна з можливостей заявити, що ми  українці, вільний народ вільної країни, який береже свої традиції та ідентичність. У такий важкий час для України та її громадян, одягнена вишиванка є символом незламності українського духу!
У Всесвітній день вишиванки бажаємо всім нам ПЕРЕМОГИ у цій страшній війні, мирного неба над головою, злагоди у сім’ях і серцях. Нехай дух патріотизму допомагає захищати Україну та робити її успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці. Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Разом до ПЕРЕМОГИ!