15 травня - Міжнародний день сім'ї

Дата: 15.05.2022 08:25

Немає важливішого на землі, ніж щаслива і дружня родина, адже це найбільше щастя, яке людина може створити сама.
Війна показала нам справжню цінність сім’ї та продовжує випробовувати нас розлукою і хвилюванням за близькими. Але навіть у такий непростий час українці вірять у свою перемогу, об'єднуються навколо добрих справ, доводять, що сім’я – це найголовніше. Цьогоріч в день, коли міжнародна спільнота відзначає День сім'ї, українці потерпають від непоправних втрат рідних, вимушених розлук, болючих душевних ран і страждань через жорстоку війну, з якою прийшли на нашу землю російські загарбники.
Українські сім'ї нині переживають свої найтемніші дні, вони вимушено розділені, вимушено переміщені. Частина з них назавжди втратила своїх рідних, частина – лишилась без домівок і майна. У такі часи приходить переосмислення цінностей, розуміння головного: аби були живими рідні!
Для родини найціннішим – турбота, любов, допомога, милосердя, підтримка, пам’ять, надія. Нехай добро швидше переможе зло на нашій землі і український народ зможе вільно жити у своїй суверенній, незалежній, демократичній та європейській країні!
За 81 день війни в Україні створено вже більше 20 тисяч родин.
Бажаю всім родинам Плисківської ТГ мирного неба над головою та щасливої долі.
Нехай дитячий сміх лунає усюди і завжди, зігріває теплом любові і безмежного щастя.
Все буде Україна!
СЛАВА УКРАЇНІ!