ОГОЛОШЕННЯ про прибуття військовозобов’язаних до третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Дата: 10.05.2022 16:39

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ!

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, введенням на території України воєнного стану, на підставі п.4 ч.1 ст.8 Закону України  «Про правовий режим воєнного стану» оголошено загальну мобілізацію Указом Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року ПРОСИМО  прибути військовозобов’язаних до третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м. Борзна, вул. Чернігівська, 30 для звірки військово-облікових документів, при собі мати (паспорт, військовий квиток, тимчасове посвідчення).