Дата: 08.03.2022 10:28

На час воєнного стану буде здійснено контроль за цінами на товари першої необхідності, – Олексій Чернишов
У період воєнного стану в Україні буде здійснено контроль за цінами на ряд товарів, що становлять першу необхідність для людей. Йдеться, зокрема, про борошно, макаронні вироби, хліб, м?ясо, молоко тощо. В цей перелік також входять певні групи лікарських засобів та паливо для машин. Відповідне рішення було прийнято напередодні Урядом.
«Ціноутворення на перелічені продукти будуть контролювати військово-цивільні адміністрації разом із Національною поліцією, Держпродспоживслужбою, Держлікслужбою. Таким чином, не буде недобросовісної конкуренції та підвищення цін. Зараз час об?єднуватися та піклуватися один про одного», – наголосив Олексій Чернишов.
Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд прийняв постанову, яка забороняє нарахування та стягнення штрафів/пені за несвоєчасну або неповну оплату послуг ЖКГ населенням.